ZORGANIZOWANA WYPRAWA KAMPEROWA DO HISZPANII ORAZ PO JEJ WYBRZEŻU

Niniejsza wyprawa organizowana jest wspólnie przez trzy firmy: wypożyczalnię Costa Camper która działa na terenie Hiszpanii oraz Wyprawy Kamperowe Adam Soczewka i wypożyczalnię CamperyASONE.pl Większość uczestników dojedzie kamperami z Polski, razem z Adamem ale możesz również dolecieć do Alicante samolotem i wynająć kampera na miejscu ciesząc się w ten sposób kwintesencją wyprawy. Turen er planlagt på en slik måte at den kombinerer hvile med sightseeing, vi skal tilbringe tid på vakre strender ( også kvelder og netter ) ale także zawitamy na miejscówki gdzie każdy będzie miał do wyboru według własnego uznania zwiedzanie albo leniuchowanie i odpoczynek.

Fordelen med ekspedisjonen vår er dette, że mamy zawsze „apartamenty” przy sobie a nie musimy wracać do apartamentu , så vi har det ikke travelt. Costa Camper to wypożyczalnia działająca w Alicante już ponad 6 lat a Marek, który będzie pilotem zna wybrzeże Hiszpanii bardzo dobrze, podróżuje kamperami w Hiszpanii od wielu lat, a do Hiszpanii pierwszy raz zawitał ponad 30 År siden. Tak samo jak wypożyczalnia CamperyASONE działa na rynku od 2019roku a Adam jest pasjonatem caravaningu od ponad 20 lat i organizuje wyprawy kamperami po całej Europie oraz po Stanach Zjednoczonych.

DATA

Kampery wynajmowane w HISZPANII od COSTA CAMPER: 01 listopad 2024 gjøre 11 listopad 2024 – szczegóły wyprawy poniżej

Kampery wynajmowane w POLSCE od CamperyASONE.pl: 26 października 2024 gjøre 17 listopada 2024szczegóły wyprawy

ARRANGØREN

bobilutleie i Spania Costa Campervan wraz wypożyczalnia kamperów CamperyASONE.pl

TRANSPORTERE

• Kamper wynajęty na miejscu w Hiszpani w Costa Camper, dolecicie do nas samolotem do Alicante a my Was odbieramy z lotniska i przekazujemy kampery na wyprawę. Po wyprawie wracacie również samolotem do domu.
• Kamper wynajęty w Polsce w Warszawie w CamperyASONE, dojedziecie do nas w grupie kamperów i zobaczycie po drodze w tranzycie w dwie strony dużo pięknych miejsc.
• Możecie się też przyłączyć do nas własnym kamperem i spotkamy się w Alicante lub możecie jechać razem z CamperyASONE w grupie która wyjeżdża z Polski.

EKSPEDISJONSPLAN

0 km

Alicante

Spotykamy się na plaży pod Alicante z załogami które dojechały do Alicante z Adamem. Kampery zostawiamy w bezpiecznym miejscu i autobusem jedziemy na zwiedzanie Alicante . Wjedziemy windą na zamek Św. Barbary skąd jest przepiękny widok na panoramę całego Alicante, potem czas wolny na zwiedzanie miasta, wieczorem pogaduchy przy winku na plaży z widokiem na Alicante

150 km + 30 km

La Azohia

Po porannym rozruchu ruszamy w kierunku Percheles Beach, ale najpierw pojedziemy widokową trasą przez góry do miejscowości La Azohia, gdzie jest bardzo fajna klimatyczna restauracja z lokalnymi daniami ( owoce morza itp).

Playa Percheles

Wieczorem biesiada i barbecue na plaży Percheles gdzie musimy dotrzeć do wieczora

0 km

Playa Percheles

Plażowanie na tropikalnej i pięknej plaży Playa de Percheles wieczorem biesiada i barbecue na plaży, tutaj zostajemy cały dzień więc winko do obiadu wskazane Det er en fin sykkelvei i nærheten av dette stedet, hele tiden ved sjøen, I tillegg er det et sted for dyrking, og du kan kjøpe her noen av de beste mandarinene jeg har spist i ES.

150 km

Cabo de Gata

Rano jedziemy do parku narodowego Cabo de Gata , po drodze odwiedzimy piękną dziką plażę następnie wjeżdżamy wysoko na punkt widokowy , naprawdę mega przeżycie, potem zjazd na dół i odpoczynek na plaży , kolacja przy zachodzie słońca , są tu naprawdę piękne. Wieczorem biesiada na plaży.

270 km

Fuengirola i Marbella

w tym dniu mamy trochę do przejechania i do zobaczenia , jedziemy na parking dla kamperów do miejscowości Fuengirola leżącej pomiędzy Malagą a Marbellą, tuż przy miejscówce znajduje się piękny zamek w okolicy którego przy odrobinie szczęścia spotkać można mnóstwo papug żyjących na wolności, zaraz obok również piękna plaża.

jeszcze tego samego dnia autobusem wyruszamy na zwiedzanie Marbelli z przepiękną starówką.

0 km

Gibraltar

śniadanko i spacerem na granicę ( wystarczą dowody osobiste ) przechodzimy na Gibraltar , gdzie mamy do dyspozycji cały dzień ponieważ w tym dniu już nigdzie nie jedziemy

300 km

Almerimar (przez odcinek N340)

W tym dniu mamy trochę do pokononia, rano kawa i przekąski w portowej knajpce i przejazd do Almerimar, po drodze piękna trasa widokowa gdzie zrobimy przerwę na obiad ( gotujemy w kamperach ). Po dotarciu na miejsce czas wolny ( odpoczynek )

170 km

Carolina Beach

Przejazd na plażę La Carolina odpoczynek i plażowanie , på kvelden fest og grilling på stranden

0 km

Carolina Beach

W tym dniu nigdzie nie jedziemy, odpoczywamy i ładujemy baterie w tym cudownym miejscu , zwanym przez nas „dwie plaże” a to z racji usytuowania miedzy dwoma plażami, hvor vi på den ene siden har et vilt hav og på den andre et stille hav som en innsjø, det er alltid et sted å gjemme seg når vinden blåser. Du kan også klatre på små steiner her

250 km

altea

Rano ruszamy w kierunku miejscowości Altea, lokujemy się na campingu. W tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie, wzdłóż długiej promenady nadmorskiej są knajpki, restauracje otulone piękną plażą. Starówka w Altea zapiera dech w piersiach.

0 km

altea / Benidorm

W tym dniu nigdzie nie jedziemy, zostajemy na campingu, każdy robi na co ma ochotę: odpoczynek na plaży lub zwiedzanie słynnego Benidormu zwanego często “Manhattanem Europy” a to za sprawą wysokich budynków jakie znajdują się w tym mieście, można dojechać autobusem ( 15 min ) lub rowerem. Wieczorem Pożegnalna kolacja z naszym pilotem Markiem z CostaCamper. Odpoczynek przed powrotem do Polski.

70 km

Zakończenie

Powrót do Alicante, zwrot kamperów wynajętych w Hiszpanii odwóz na lotnisko a pozostałe załogi w dalszą drogę powrotną do Polski z Adamem

CENA

👉 kamper ElnaghBaron 26g , maks. 6 folk i mannskapet : 1700 € / for mannskapet. 🇬🇧 BOK 🇵🇱 BOK

👉 kamper Benimar Tessoro, maks 4 folk i mannskapet : 1900 € / for mannskapet 🇬🇧 BOK 🇵🇱 BOK

👉 kamper Roller Team Zefiro , maks 5 folk i mannskapet : 1900 € / for mannskapet 🇬🇧 BOK 🇵🇱 BOK

👉 kamper van Jordbær Marco Polo , maks 3 folk i mannskapet : 🇬🇧 BOK 🇵🇱 BOK

👉 deltakelse med egen bobil : 800 € / for mannskapet. 🇬🇧 BOK 🇵🇱 BOK

FAST PRIS OG RETURGARANTI

 • prisgaranti for det organisatoriske minimum, dvs. 2 bobiler leid fra vårt utleiefirma eller 4 mannskap med egen bobil
 • mulighet for å organisere en ekspedisjon under det organisatoriske minimum dersom deltakerne aksepterer prisendringen
 • komme tilbake 100% utbetalinger dersom det organisatoriske minimum ikke er oppfylt og deltakerne ikke samtykker i å endre prisen
 • komme tilbake 100% utbetalinger ved forhold som hindrer deg i å leie bobil og reise på tur
 • mulighet for å kreditere betalingen mot en ekspedisjon organisert på en annen dato
PRISEN INKLUDERER
 • 1x campingvogn med utstyr klar til bruk, leies iht forhold
 • udział w wyprawie ( wspólna podróż po wybrzeżu Hiszpanii )
 • wsparcie lidera wyprawy służącego pomocą , kunnskap og erfaring langs hele ruten
 • opłaty dobowe na kempingach i camper parkach na zaplanowanej trasie przejazdowej
 • bussbilletter til Alicante
 • deltakerens startpakke: lokk, klistremerke eller annen dings
 • bilderapport felles for alle deltakere
PRISEN ER IKKE INKLUDERT
 • depositum for bobilleieavtalen
 • wyposażenia opcjonalnego opłaty serwisowej oraz sprzątania
 • drivstoff til bobiler
 • deltakernes egen bobilforsikring (ansvarsforsikring + ASSISTANSE kreves for EUROPA)
 • veiavgifter, parkeringsplasser og andre underveis, utenfor campingplassene, daglige stopp
 • veihjelpskostnader om nødvendig, utenfor forsikringsområdet
 • forsikring for ekstra deltakere
 • inngangsbilletter til turistattraksjoner
 • måltider ( mat koster svært lik våre innenlandske, eller enda lavere )
 • lokal transport utenom turene som er planlagt i programmet
 • organisering av valgfrie turer
 • organisering av måltider i restauranter/barer/tavernaer
 • organisering av aktiviteter og attraksjoner etter deltakernes preferanser
 • tips og andre vanlige gebyrer
 • annet enn de som er angitt i tilbudet

YTTERLIGERE INFORMASJON

Ta med viktige dokumenter som:: ID-kort, førerkort, pass og kjøp av reiseforsikring.

Vi informerer, at gjenstanden for kontrakten er leie av Kjøretøyet, og ikke en kontrakt for levering av turisttjenester, etter bestemmelsene i lov av 29. august 1997 om turisttjenester. Midler, at leietaker er klar over dette, at han tar fullt ansvar for seg selv, medpassasjerer og for Leieobjektet og er forberedt på mulige uforutsette situasjoner, np. sykdom, ulykke, Feil på kjøretøyet, itp., fordi Utleiers bistand kan være begrenset. Utleier leverer forsikringskontrakter som er lovpålagt for det Leieobjektet, Leietaker tegner tilleggsforsikring på egne vegne og for egen regning. Kontrakt og reglement for leie av bobil gjelder. Ekspedisjonsdeltakere leier en bobil av Costa Camper eller har sin egen og blir med på ekspedisjonen på eget ansvar. Eventuelle andre kostnader enn de som er spesifisert i tilbudet, dekkes av utleier, for eksempel drivstoff, mat, restauranter attraksjoner, motorvei bompenger, parkeringsplasser, mandater, behandling osv...