ZORGANIZOWANA WYPRAWA KAMPEROWA DO HISZPANII ORAZ PO JEJ WYBRZEŻU

Niniejsza wyprawa organizowana jest wspólnie przez trzy firmy: wypożyczalnię Costa Camper która działa na terenie Hiszpanii oraz Wyprawy Kamperowe Adam Soczewka i wypożyczalnię CamperyASONE.pl Większość uczestników dojedzie kamperami z Polski, razem z Adamem ale możesz również dolecieć do Alicante samolotem i wynająć kampera na miejscu ciesząc się w ten sposób kwintesencją wyprawy. De reis is zo gepland dat rust wordt gecombineerd met bezienswaardigheden bekijken, we zullen tijd doorbrengen op prachtige stranden ( ook avonden en nachten ) ale także zawitamy na miejscówki gdzie każdy będzie miał do wyboru według własnego uznania zwiedzanie albo leniuchowanie i odpoczynek.

Het voordeel van onze expeditie is dit, że mamy zawsze „apartamenty” przy sobie a nie musimy wracać do apartamentu , dus we hebben geen haast. Costa Camper to wypożyczalnia działająca w Alicante już ponad 6 lat a Marek, który będzie pilotem zna wybrzeże Hiszpanii bardzo dobrze, podróżuje kamperami w Hiszpanii od wielu lat, a do Hiszpanii pierwszy raz zawitał ponad 30 jaren geleden. Tak samo jak wypożyczalnia CamperyASONE działa na rynku od 2019roku a Adam jest pasjonatem caravaningu od ponad 20 lat i organizuje wyprawy kamperami po całej Europie oraz po Stanach Zjednoczonych.

GEGEVENS

Kampery wynajmowane w HISZPANII od COSTA CAMPER: 01 listopad 2024 Doen 11 listopad 2024 – szczegóły wyprawy poniżej

Kampery wynajmowane w POLSCE od CamperyASONE.pl: 26 października 2024 Doen 17 listopada 2024szczegóły wyprawy

DE ORGANISATOR

camperverhuur in Spanje Costa camper wraz wypożyczalnia kamperów CamperyASONE.pl

VERVOER

• Kamper wynajęty na miejscu w Hiszpani w Costa Camper, dolecicie do nas samolotem do Alicante a my Was odbieramy z lotniska i przekazujemy kampery na wyprawę. Po wyprawie wracacie również samolotem do domu.
• Kamper wynajęty w Polsce w Warszawie w CamperyASONE, dojedziecie do nas w grupie kamperów i zobaczycie po drodze w tranzycie w dwie strony dużo pięknych miejsc.
• Możecie się też przyłączyć do nas własnym kamperem i spotkamy się w Alicante lub możecie jechać razem z CamperyASONE w grupie która wyjeżdża z Polski.

EXPEDITIEPLAN

0 km

Alicante

Spotykamy się na plaży pod Alicante z załogami które dojechały do Alicante z Adamem. Kampery zostawiamy w bezpiecznym miejscu i autobusem jedziemy na zwiedzanie Alicante . Wjedziemy windą na zamek Św. Barbary skąd jest przepiękny widok na panoramę całego Alicante, potem czas wolny na zwiedzanie miasta, wieczorem pogaduchy przy winku na plaży z widokiem na Alicante

150 km + 30 km

De Azohia

Po porannym rozruchu ruszamy w kierunku Percheles Beach, ale najpierw pojedziemy widokową trasą przez góry do miejscowości La Azohia, gdzie jest bardzo fajna klimatyczna restauracja z lokalnymi daniami ( owoce morza itp).

Playa Percheles

Wieczorem biesiada i barbecue na plaży Percheles gdzie musimy dotrzeć do wieczora

0 km

Playa Percheles

Plażowanie na tropikalnej i pięknej plaży Playa de Percheles wieczorem biesiada i barbecue na plaży, tutaj zostajemy cały dzień więc winko do obiadu wskazane Er is een mooie fietsroute in de buurt van deze plek, altijd aan zee, Bovendien is het een teeltplaats en kun je hier enkele van de beste mandarijnen kopen die ik in ES heb gegeten.

150 km

Kaap de Gata

Rano jedziemy do parku narodowego Cabo de Gata , po drodze odwiedzimy piękną dziką plażę następnie wjeżdżamy wysoko na punkt widokowy , naprawdę mega przeżycie, potem zjazd na dół i odpoczynek na plaży , kolacja przy zachodzie słońca , są tu naprawdę piękne. Wieczorem biesiada na plaży.

270 km

Fuengirola i Marbella

w tym dniu mamy trochę do przejechania i do zobaczenia , jedziemy na parking dla kamperów do miejscowości Fuengirola leżącej pomiędzy Malagą a Marbellą, tuż przy miejscówce znajduje się piękny zamek w okolicy którego przy odrobinie szczęścia spotkać można mnóstwo papug żyjących na wolności, zaraz obok również piękna plaża.

jeszcze tego samego dnia autobusem wyruszamy na zwiedzanie Marbelli z przepiękną starówką.

0 km

Gibraltar

śniadanko i spacerem na granicę ( wystarczą dowody osobiste ) przechodzimy na Gibraltar , gdzie mamy do dyspozycji cały dzień ponieważ w tym dniu już nigdzie nie jedziemy

300 km

Almerimar (przez odcinek N340)

W tym dniu mamy trochę do pokononia, rano kawa i przekąski w portowej knajpce i przejazd do Almerimar, po drodze piękna trasa widokowa gdzie zrobimy przerwę na obiad ( gotujemy w kamperach ). Po dotarciu na miejsce czas wolny ( odpoczynek )

170 km

Carolina-strand

Przejazd na plażę La Carolina odpoczynek i plażowanie , 's Avonds feest en barbecue op het strand

0 km

Carolina-strand

W tym dniu nigdzie nie jedziemy, odpoczywamy i ładujemy baterie w tym cudownym miejscu , zwanym przez nas „dwie plaże” a to z racji usytuowania miedzy dwoma plażami, waar we aan de ene kant een wilde zee hebben en aan de andere kant een kalme zee als een meer, er is altijd een plek om je te verstoppen als de wind waait. Je kunt hier ook op kleine rotsen klimmen

250 km

altea

Rano ruszamy w kierunku miejscowości Altea, lokujemy się na campingu. W tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie, wzdłóż długiej promenady nadmorskiej są knajpki, restauracje otulone piękną plażą. Starówka w Altea zapiera dech w piersiach.

0 km

altea / Benidorm

W tym dniu nigdzie nie jedziemy, zostajemy na campingu, każdy robi na co ma ochotę: odpoczynek na plaży lub zwiedzanie słynnego Benidormu zwanego często “Manhattanem Europy” a to za sprawą wysokich budynków jakie znajdują się w tym mieście, można dojechać autobusem ( 15 min ) lub rowerem. Wieczorem Pożegnalna kolacja z naszym pilotem Markiem z CostaCamper. Odpoczynek przed powrotem do Polski.

70 km

Zakończenie

Powrót do Alicante, zwrot kamperów wynajętych w Hiszpanii odwóz na lotnisko a pozostałe załogi w dalszą drogę powrotną do Polski z Adamem

CENA

👉 wedstrijden ElnaghBaron 26g , maximaal. 6 mensen in de bemanning : 1700 € / voor de bemanning. 🇬🇧 BOEK 🇵🇱 BOEK

👉 wedstrijden Benimar Tessoro, maximaal 4 mensen in de bemanning : 1900 € / voor de bemanning 🇬🇧 BOEK 🇵🇱 BOEK

👉 wedstrijden Rollerteam Zefiro , maximaal 5 mensen in de bemanning : 1900 € / voor de bemanning 🇬🇧 BOEK 🇵🇱 BOEK

👉het bestrijden van gewoonte Aardbei Marco Polo , maximaal 3 mensen in de bemanning : 🇬🇧 BOEK 🇵🇱 BOEK

👉deelname met je eigen camper : 800 € / voor de bemanning. 🇬🇧 BOEK 🇵🇱 BOEK

VASTE PRIJS EN RETOURGARANTIE

 • prijsgarantie voor het organisatorische minimum, d.w.z. 2 campers gehuurd bij ons verhuurbedrijf of 4 bemanning met hun eigen camper
 • mogelijkheid om een ​​expeditie onder het organisatorische minimum te organiseren als de deelnemers de prijswijziging accepteren
 • opbrengst 100% betalingen als het organisatorische minimum niet wordt gehaald en deelnemers niet akkoord gaan met het wijzigen van de prijs
 • opbrengst 100% uitkeringen als er factoren zijn die u ervan weerhouden een camper te huren en op reis te gaan
 • mogelijkheid om de betaling te crediteren voor een expeditie die op een andere datum wordt georganiseerd
PRIJS IS INCLUSIEF
 • 1x camper met uitrusting klaar voor vertrek, verhuurd in overeenstemming met voorwaarden
 • udział w wyprawie ( wspólna podróż po wybrzeżu Hiszpanii )
 • wsparcie lidera wyprawy służącego pomocą , kennis en ervaring langs het gehele traject
 • opłaty dobowe na kempingach i camper parkach na zaplanowanej trasie przejazdowej
 • buskaartjes naar Alicante
 • starterspakket voor deelnemers: dop, sticker of ander gadget
 • fotoverslag gemeenschappelijk voor alle deelnemers
PRIJS IS EXCLUSIEF
 • borg voor de camperhuurovereenkomst
 • wyposażenia opcjonalnego opłaty serwisowej oraz sprzątania
 • brandstof voor campers
 • eigen camperverzekering van de deelnemers (WA-verzekering + BIJSTAND vereist voor EUROPA)
 • tolwegen, parkeerterreinen en anderen langs de weg, buiten de campings, dagelijkse stops
 • kosten voor hulp bij pech onderweg, buiten de reikwijdte van de verzekering
 • verzekering voor extra deelnemers
 • toegangskaarten voor toeristische attracties
 • maaltijden ( de voedselkosten zijn zeer vergelijkbaar met die van onze binnenlandse, of zelfs lager )
 • lokaal vervoer buiten de geplande reizen in het programma
 • organisatie van optionele reizen
 • organisatie van maaltijden in restaurants/bars/tavernes
 • organisatie van activiteiten en attracties volgens de voorkeuren van de deelnemers
 • fooien en andere gebruikelijke kosten
 • anders dan aangegeven in het aanbod

EXTRA INFORMATIE

Neem belangrijke documenten mee, zoals:: ID-kaart, rijbewijs, paspoort en het afsluiten van een reisverzekering.

Wij informeren, dat het onderwerp van het contract de huur van het Voertuig is, en niet een contract voor het verlenen van toeristische diensten, in de zin van de bepalingen van de wet van 29 augustus 1997 betreffende de toeristische diensten. Middelen, dat de huurder hiervan op de hoogte is, dat hij de volledige verantwoordelijkheid voor zichzelf op zich neemt, medepassagiers en voor het Leaseobject en is voorbereid op mogelijke onvoorziene situaties, np. ziekte, ongeluk, Voertuigstoring, itp., omdat de hulp van Verhuurder mogelijk beperkt is. Verhuurder zorgt voor de wettelijk verplichte verzekeringscontracten voor het Leaseobject, De Huurder sluit voor eigen rekening en voor eigen rekening een aanvullende verzekering af. Het contract en de reglementen voor het huren van een camper zijn van toepassing. Expeditiedeelnemers huren een camper bij Costa Camper of hebben er zelf een en gaan op eigen risico mee met de expeditie. Eventuele andere kosten dan vermeld in de offerte, gedekt door de Verhuurder, zoals brandstof, voedsel, restaurants attracties, snelweg tol, parkeerplaatsen, mandaten, behandeling enz...